ALUSTAVA ETTEVÕTJA COACHING

Mul on ÄRIIDEE – ideest teostuseni!

Mul on äriidee - ettevõtluse coaching, mis aitab jõuda selgusele, kas ideel, mis sinu peas kummitab on pinnast kasvamiseks.

 

Ettevõtluse coaching paneb mõtlema läbi avardavate küsimuste, kas ja millal ning kuidas jõuda ideest teostuseni. 

 

Sellesse teenusesse on põimitud konsultatsiooni, coachingu ja ajurünnaku elemendid, GROW ja SMART mudelid, et aidata jõuda selgusele, kas ideel, mida mõnda aega mõelnud oled on pinnast kasvamiseks.

 

Konsultatsiooni käigus arutame ühiselt läbi idee üksikasjad ja erinevad valdkonnad ning jagan oma kogemusi, mis haakuvad sinu ideega. 

 

Coachingu käigus jõuame selleni, millised on sinu vajadused ja ressursid idee teostamise suunas liikumiseks ning mis on sinu põhivajadus. Coach’ina olen teejuhiks, kes aitab võimalusi märgata ja inspireerib tegutsema. Kõrvaltvaataja neutraalne vaade coachi näol paneb mõtisklema, vaatama endasse ja leidma kõige tõhusamaid lahendusi. 

 

Ajurünnaku käigus aitan genereerida erinevaid lahendustele suunatud võimalusi, kuidas jõuda ideest teostuseni. Sina otsustad, kas ja millises tempos ning millise lahenduskäiguga hakkad edasi liikuma. 

Abstract Shapes

GROW mudel

Smart mudel

Ettevõtluse coaching’us on kesksel kohal GROW ja SMART mudelid. 

Esimene neist aitab välja selgitada eesmärke ja nende taga olevaid tõelisi vajadusi - mida sa tegelikult tahad. Kaardistada võimalusi, kuidas sa võiksid need eesmärgid saavutada. Luua samm-sammuline tegevusplaan ning jõuda selgusele, kuidas sa tead, et oled oma eesmärgi saavutanud. 

Teine aitab eesmärgid kraadida ja peenhäälestada konkreetseks, mõõdetavaks, saavutatavaks, teostatavaks ka ajalises spektris. 

Mõned võtmeküsimused kohtumistel

 • Kas sel ideel on tänases maailmas kohta?
   

 • Milliste valdkodadega on sinu idee seotud? Ehk, mis on need osad sinu ideest, millega on vaja arvestada.
   

 • Millised on olemasolevad ressursid? Aeg, raha, teadmised, kontaktid. 
   

 • Millist probleemi sa oma ideega lahendama hakkad? 

ÄRA JÄÄ ÜKSI !

Kui oled otsustanud oma idee realiseerida, siis ära jää üksi. Ettevõtluse coaching’ust on suurim kasu kui kohtud oma coachiga endale sobiva ajagraafiku alusel. Coachi'ga saad arutada oma kordaminekuid ja takistusi, seada järgmiseid samme. Coach on neutraalne isik, kes toetab sinu tegemisi ja annab objektiivset tagasisidet, kuid esitab ka küsimusi, mis paneb mugavustsoonist välja astuma. 

 

 

Klikka ja loe minu isiklikku ettevõtluse kogemuslugu – Kas sinu äriideel on lendu? 

Light and Shadow

teenuse 

maksumus

60 eur/1h

90 eur/1,5 h

KUIDAS ettevõtluse 

coaching VÄLJA NÄEB:

Ettevõtluse coaching toimub 60- või 90-minutiliste sessioonidena. Kohtumiste arv ja sessiooni pikkus on individuaalne ning selgub kohtumiste käigus. 

 

Kohtumistel lähtun lahenduskeskset mõtteviisist, mis on rikastatud konsultatsiooni, coachingu ja ajurünnaku elementidega ning sisaldab GROW ja SMART mudelit. 

COACH TEILY ALLAS
 • Instagram
 • Facebook
TEL 58162231  
teily.allas@gmail.com