Loe, mida kliendid räägivad, kellega olen kohtunud

Marble Surface

Lahenduskeskne strateeg

JOOSEP, 27

Joosep pöördus minu poole sooviga oma tööalane karjäär mõtestada läbi CV. Selleks, et aidata tal koostada CV, mis on konkreetne, asjakohane, iseloomustaks teda kõige paremini, viisin läbi eelintervjuu telefoni teel ning peale CV koostamist online konsultatsiooni. Esitasin Joosepile mõned tagasisidet puudutavad küsimused ning vastustega saad tutvuda alljärgnevalt. 

 

 1. Mida sa enda kohta teada said meie vestluste jooksul? Ära kiirusta kõrgele kohe ja võta aega selleks, et sinna jõuda, sest elukogemus viib sind ise sinna!

 2. Millised on sinu suurimad teada saamised?
  Minus on veel midagi peidus, mille peale pole ma veel tulnud.

 3. Millist väärtust sa minuga vestlustest said?
  Nägin end läbi sinu silmade, kes ma täpselt olen.

 4. Mida mina ütlesin, mis sind kõige enam mõjutas?
  Panid mind mõtlema asjadele, millele peale ma kohe ise ei tulnud.

 5. Kuidas sa kirjeldaksid meie koostööd?
  Koostöö oli kiire, põhjalik, õiged küsimused, suunamine ja oma ala tegija.

Müügijuht

SIRLI, 37

"Ennem kohtumisi olid mul mõtteis väga palju erinevaid tegevusi/ideid, mida sooviksin tulevikus teha. Igapäevaselt tegelesin mõtete korrastamisega, kuid mingit tulemust sellel ei olnud, pigem läks kõik järjest segasemaks. Ei olnud kindlat suunda kuhu peaksin edasi liikuma ja kas valitud otsus minu soove ja kirge rahuldaks.
Juba peale esimest kohtumist karjäärinõustajaga sain aru kuhu täpsemalt oma fookus tulevikus suunata. Tänu nõustamisele sain oma mõtted/ideed paberile ja väga kindla tegevuste plaani edaspidiseks. Oma mõtete mind maping aitas jõuda arusaamani, mida tegelikult tahan ja mis mind motiveerib/innustab. Samuti jõudsin arusaamani, mis mind demotiveerib või pidurdab mingeid otsuseid tegemast. Kohtumised olid väga asjalikud, sisukad ja analüüsivad. Hea rahulik on olla, kui tead mille nimel tuleb vaeva näha ja mis tulevikus ees ootab!  Soovitan palavalt!!!"

Ämmaemand ja koolitaja

TENE, 28

"Karjääricoachingu alguses ei osanud ma midagi oodata ega kujutanud ette, kuidas see üldse välja näeb. Juba enne esimest kohtumist kodutöid tehes sain aru, et väga palju sõtlub ka sellest, kui palju ma ise olen valmis võtma aega, et mõelda ja teha kodutöid ning ennast analüüsida. Kuna enesemotivatsioon oli suur, siis tekitsid kodutööd pigem hasarti, kuigi pean mainima, et osad kodutööd olid väga rasked. Leida enese tugevused ja neid kirja panna, tundusid väga keerulised ja võib olla isegi kohati tekkis tunne, et enesekiidu laul on juba liigne. Aga nüüd mõistan, et olen enese suhtes kriitiline ning seda mõttemaailma tuleb vaikselt muuta ja kõik need harjutused aitavad sellele kaasa. Visuaalsete kaartide harjutused olid väga meeltmööda. Eriti viimase kohtumise ja enesepildi leidmine. 
Teily kohta on mul ainult kiidusõnu. Inimene, kes on soe, siiras ja aus. Teily on inimene, kes oskab näha suuremat pilti ja toetada just õigete võtete ja sõnadega. Keegi, kes oskab tekitada suuremat enesekindlust. Keegi, kes aitab ümbermõtestada tüüpilised hirmud ja kahtlused ning kinnitada, et need tunded on normaalsed ja neid tuleb ületada. 
Kui alguses ei olnud mul aimu, kuidas protsess käib ja kas sellest kasu on, siis nüüd võin öelda, et tehes harjutusi ja rääkida kõikidest tunnetest ja hirmudest neutraalsele inimesele, kes oskab suunata sind õigete küsimuste ja vastuste poole, on minu jaoks olnud äärmiselt kasulik."

Rõivatehnoloog

HELI, 26

"Karjääricoaching on aidanud mul paika panna asju, mida tahan veel saavutada ja mu plaani selgemaks teinud, kuhu edasi liikuda.  Eriti aitas saavutuste nimekirja loomine ja sellest rääkimine. See tegi plaani juurde jõudmist selgemaks."

Kliendihaldur

AIRI, 36

"Sattusin karjäärinõustamisse perioodil, mil nii eraeluliselt kui tööalaselt ei seisnud ma enam isegi mitte ühe koha peal, vaid olin enda meelest suisa tagasi liikumas. Läbi erinevate harjutuste hakkasin ma enda nähtamatuid müüre lammutama ja liikumissuunda taas õigeks keerama. Hea meelega tõdesin meie kohtumiste lõpuks, et kuigi tollased tööülesanded ei olnud minu jaoks lõpuni õiged, siis töökoht ettevõtte näol meeldis (meeldib) mulle väga. Selle teadmise ja taasavastatud enesekindlusega viis üks asi teiseni ning ei möödunudki kaua aega uue ametikoha saamiseni. Suur tänu, Teily, et lubasid mul anda endale uue võimaluse!"

Müügiosakonna juht

KATRIN, 32

"Olin pikalt töötanud müügi alal ning tekkis rutiin ja kahtlus, kas ma ikka olen õiges kohas – olin jõudnud karjääris punkti, kus ei teadnud, kuidas edasi. Otsustasin karjäärinõustamise kasuks ning läbi soovituse jõudsin Teilyni. Mulle väga meeldis, et ta süvenes, kuulas ära mu mured ning läbi erinevate harjutuste jõudsime koos tulemuseni, mis mu arengut toetas. Tänu saadud nõustamisele julgesin teha järgmise, riskantse sammu ning ei kahetse seda siiani."

Lasteaiaõpetaja

INNA, 37

"Ma tahan tänada Sind. Isegi need kaks korda, mil me kohtusime, andsid mulle väga palju, et osata end esitleda intervjuul. Eriti mind, kes pole palju oma elu jooksul käinud intervjuul, kuna kõik mu tööd ma sain kas otse praktikat tööle asudes või siis tuttavate kaudu. 
Mingi hetk ma isegi lubasin endal sisse lasta seda kahtlust, et keegi ei tahagi mind tööle võtta, kuid siis muutsin oma vaateid ja hetke seisuga ma leidsin töö ja ootan millal eriolukord stabiliseerub. 
Jõudu Sinu karjääricoachi töös! See on väga vajalik!"

Joonestaja

MARINA, 36

"Läbi erinevate harjutuste ja küsimuste aitas Teily kaardistada ja välja selgitada, millistes eluvaldkondades on mul vaja teha teatud korrektuure, et paremini edasi liikuda. Sain aru, millele pean keskenduma ja kuhu mitte oma fookust kaotada. 
Eriti meeldib mulle Teily otsekohesus ja siirus. Temaga on lihtne avameelselt suhelda, kuna ta on avatud ja usaldusväärne. 
Soovitan kindlasti temaga kohtuda, kui tunned, et midagi oleks vaja elus muuta aga täpselt ei tea mida ja kuidas. See on nii üllatav, kuidas coachi täpsete küsimuste peale tekib selgus ja teadmine, mida edasi vaja teha.
 
Olen väga tänulik!"

Müügiosakonna juht

ANDRES, 48

"Tere Teily! 
Olen sulle juba ammu selgituse ja tagasiside võlgu.  
Nimelt juhtus nii, et selles ettevõttes kus töötasin lõppes töösuhe poolte kokkuleppele ning see andis mulle võimaluse aktiivselt uue töö otsinguga tegeleda. 
Sellel kandideerimise perioodil võttis minuga ise ühendust juba ka Fontes ning osalesin ka mõnel nende poolt korraldatud konkursil, kuid ei osutunud valituks. Nende professionaalsus ja suhtlemisoskus on tasemel. Au ja kiitus neile! Samal ajal kandideerisin ka ise ning sain tööpakkumise ühte tootmisettevõttesse kus alustasin aprillis tööd.  
Sulle Teily, olen ma aga eriliselt tänulik, sest aitasid mul leida uuesti usku enesesse ja aitasid mul mõista kandideerimise köögipoolt! Kõik see aitas mul jõuda soovitud tulemuseni.
Julgen sind soovitada igaühele, kellel töökoha vahetus ja karjääriküsimused peas keerlemas.
 
Toredaid Lihavõtteid ja püsi ikka terve!"

Ripsmetehnik

DARJA, 27

"Olen Teilyle väga tänulik - andis mulle julguse ja motivatsiooni teha samm, mida olen ammu mõelnud teha, kuid kogu aeg oli mingi AGA varuks. Meie kohtumistel õppisin paremini ennast tundma ja mõistma, sain tagasi usu endasse, muutusin enesekindlamaks. Samuti tänu Teily toetusele ja abile seadsin endale taas sihid ja eesmärgid elus ning nüüd mul on mille poole püüelda!"

Androgoog

SIIRI, 41

"Olen rahul ja rõõmus, et otsustasin sinuga kohtuda. Kohtumistest oli mulle palju abi. Sa aitasid sõnastada minu kogemusi, tundeid ja mõtteid. Tundsin end sinuga kohtumiselt väga hästi. Samuti nägin, et see töö, mida sa teed, on sinule oluline. Imetlen sinu oskust kogu aeg minuga mõtlemisel kaasas olla, see oskus vist tuleb aja ja kogemusega või on loomulik anne."

Värbaja, nõustaja

NATALJA, 33

"Teily on laia silmaringiga coach. Kolme kohtumise vältel keskendusime nii uue töökoha otsimise protsessile kui ka suuremate unistuste ja ettevõtmiste kaardistamisele. Protsessi jooksul meeldis kõige rohkem Teily põhjalikkus ja kaasamõtlemine. Tulemuseks sain soovitud töökohale ja kaardistasin detailsemalt suured unistused. Aitäh kõige eest!"

Tellimuste koordinaator

REELI, 34

"Kärjäärinõustamise kogemus oli tore teekond lapsepõlve unistustest kuni tänase päeva võimaluste ja reaalsete sammudeni. Leida ja avastada on alati palju. Kindlasti andis nõustamine tuge uue tee valimisel ja  kavalaid nippe riskide maandamiseks."