LIFE - COACHING

Life-coaching – muutus algab sinu seest!

Coaching on kui vaimne trepp, kus iga aste toob esile sinu sisemised jõuallikad, selguse ja teadmise, kuidas edasi liikuda, et jõuda tippu.

Teily Allas

 

Kohtumistel:

  • kaardistame hetkeolukorra

  • selgitame välja südamesoovid ja eesmärgid

  • vaatame, millised on võimalused muutuste käima lükkamiseks

  • aitan eemaldada hirmud ja takistused

  • planeerime tegevussammud

PERSONAALNE COACHING

Muutus algab sinu seest!

Coachina aitan sul leida vastuseid, tuua nähtavale seda, mis on sinu jaoks oluline ning lahendada takistavaid mustreid tulemuste saavutamisel. 

Millal tulla 

coaching''ule? 

Tule siis kui tunned, et vajad muutust, aga ei tea kust otsast alustada, millises suunas liikuda või sa ei tea, mida sa tegelikult õigepoolest tahaksid.

 

Kohtumised toovad selgust ja annavad kindla suuna, mis tõstab enda ja eluga rahulolu. Mina coach'ina olen sinu jaoks olemas. Olen Sinule hinnanguvaba teekaaslane, kes kuulab sind päriselt ära, mõtleb kaasa ja hoolib sellest, et saaksid oma südamesoove ja unistusi realiseerida ning tunda edukogemust ja tuua oma ellu rohkem kergust, rahulolu.

coaching'u
tulemusel 

Vabaned kasututest harjumustest ja mõtteviisidest. Õpid paremini ennast ja oma tegemisi analüüsima ning edaspidi juhtima. Leiad ressursse, kuidas kiiremini eesmärkideni jõuda. Leiad üles rahulolu ja tegutsemistahte.

Vahel on nii, et isegi kui teame täpselt, mida tahame ning mida selleks tegema peame ja kuidas seda teha, kuid mingi seletamatu asi takistab, et astuda esimene samm. Kui ka teeme esimesed sammud, siis mingi aeg triivime samasse punkti tagasi, kust alustasime ja soovitud muutus jääb integreerimata. 

Coaching'u sessioonidel vaatame, kas emotsionaalne ja mõttemustrite tasand toetab südamesoove, mille suunas soovid liikuda. Kuskilt me kõik tulme ja nii kanname endaga kaasas minevikust pärit mustreid, mis võivad saada taksistusteks muudatuste ellu viimiseks ja seeläbi eesmärkide saavutamisel. Nende takistuste eemaldamiseks kasutan holistilist meetodit.

Holistiline lähenemine aitab inimestel näha nende elu tervikuna, mitte ainult üksikute osadena. Seda tüüpi nõustamine aitab leida nii sisemised ressursid kui ka takistused. 

 

Mida tähendab ´holistiline´?

 

Holistika tähistab terviklikkust ja tuleb kreekakeelsest sõnast „holos“ – kogu, terve, täielik. 

Holistiline on omadussõna, mis kirjeldab asju, mis on seotud ideega, et tervik on rohkem kui selle osade summa. Teisisõnu, tuleb kaaluda millegi tervikut, selle asemel, et lihtsalt selle osi kaaluda.

 

Kõigel siin elus on algus ja lõpp, yin ja yang, all ja peal, must ja valge. Seetõttu pean oluliseks läheneda coach`imisel inimesele terviklikult, milline on taustsüsteem ehk mineviku mustrid ja millised on parimad tuleviku visioonid. 

Holistiliselt lähenedes tuginen 5le tasandile: emotsioonid, mõtlemine, käitumine, vaimsus ja suhted. Need tasandid moodustavad ühtse terviku inimeseks olemise juures ning mõjutavad rahulolu nii iseenda kui ka eluga. 

Transparent Texture
Kui pikalt ma pean coaching´us käima, et sellest oleks kasu?

teenuse 

maksumus

85 eur - 1h

3 kohtumise pakett*: -10%

6 kohtumise pakett*: -15%

12 kohtumise pakett*: -20%


              * paketid sisaldavad tasuta konsultatsiooni

              * üks kohtumine kestab 1.5-2 h

              * uuri minult INBANK järelmaksu kohta

Coaching`u sessioon kestab 1,5-2 tundi. Kohtumiste sessiooni pikkus on individuaalne, mis selgub kohtumiste käigus. 

 

Vahel piisab tulemuseni jõudmisest 1-2 kohtumisest, kui on konkreetne soov saada peegeldust oma küsimusele, leida lahendus konkreetsele probleemile või kaardistada võimalused.

 

Püsivamate muutuste integreerimine oma ellu nõuab pikemat pühendumist enesearengule ja kohtumiste arv coach`iga võiks olla esimesel 2-3 korral kahe-kolmenädalase vahega. Edaspidi kord kuus poole aasta jooksul.

See on investeering iseendasse, mis aitab integreerida elumuutvaid tulemusi. Seda vaid juhul, kui oled valmis tõele iseenda sees otsa vaatama ning astuma samme, mis on mugavustsoonist väljas. See on „jah“ ütlemine iseenda soovidele ja vajadustele ning lugupidava „ei“ ütlemine sellele, mis pole kooskõlas sinu südamesoovide ja eesmärkidega.

Tasuta konsultatsioon 30-minutit (online, telefon). 
Tasuta konsultatsiooni käigus selgitan intressivaba INBANK järelmaksu võimaluse kohta.

Ühtlasi saad ülevaate, kuidas koostöö käib ning kas karjäärialane coaching võiks olla just see, mis sinule praegu vaja on.

 

Kasuta julgelt võimalust!