Hommiku rituaalid, mis aitavad saada selleks, kes sa olla tahad?

Kuidas sina alustad oma hommikuid? Kas naeratad päevale vastu või teed nö kivi näoga oma hommikused toimingud ära? Võib-olla on sul mingi kindel rutiin, või hoopis: ülesse, riide, hambapesu, lapsed riide, lasteaeda, kooli ... argipäev.

Ole oma elu MEISTRITEOS

Kui soovid oma hommikusi rutiine muuta, alustada päeva energiliselt ja täis entusiasmi, siis YouTubes on mitmeid videosid, mis võiksid sind inspireerida.


Toon teieni ühe oma lemmikust videost väljavõtte, mida olen kuulanud korduvalt. Seda aegajalt vaadates ja kuuldes toon teadvuse sellele, kas minu hommikud on ikka sellised, mis annavad päevale hea hoo sisse. See on inspireerinud mind olema iseenda parim versioon ja elama iga päev oma unistuste elu. Seetõttu soovin seda jagada. Video kuulamine nii muusikalises kui ka sõnumi mõttes on mõnusat tunnet tekitav, suunda näitav, jõudu andev. Vähemalt minu jaoks. Lisaks sisaldab ideid ja harjutusi, mis sobivad suurepäraselt selleks, et teada saada, kes ma olen ja millist elu ma elada tahan.


Viitan asjaolule, et alljärgnev postitus sisaldab üksühele videos toodud sõnu ja lauseid, mille olen põiminud enda silmis ühtseks tervikuks. Head lugemist, kuulamist ja harjutamist!


“Alustada võiksid päeva õige suhtumisega nii elu kui iseenda vastu, olla tänulik ja kanda endas positiivset, elujaatavat hoiakut.”

Selleks, et elada sellist elu nagu soovime, tuleks alustada oma hommikuid õigesti. Millised need õiged hommikud siis sel juhul on? Alustada võiksid õige suhtumisega nii elu kui iseenda vastu, olla tänulik ja kanda endas positiivset, elujaatavat hoiakut. Kui alustad oma päeva, siis tee oma hommikutest liitlane ja nii iga päev. Inglise keeles on selle sõnum paremini mõistetav „You must own your mornings“.Tänamine


Ole tänulik selle eest, mis sul on. Samuti ole tänulik oma loojale suuremas tähenduses. Tänulik tasub juba olla ainuüksi selle eest, et sul on tänane päev ja uus võimalus. Ole tänulik oma vanematele, armastusele, lahkusele, inimlikkusele, rahule, heaolule – ole tänulik kõigele eelnevale, mis sul juba olemas on.


Kes ma olen?


"Ma olen iseenda meistriteos!"

Ärgates ütle endale esimese asjana, et ma olen iseenda meistriteos. Hommikul võib-olla sa ei mõtle, mida sa endast arvad aga kui küsida nii üldises mõttes, kes sa oled? Mida sa vastaksid? Millised sõnad sul enda kohta suust välja tulevad? Kas võid enda kohta öelda, et ma olen enesekindel, ma olen võidukas, ma olen õnnistatud, ma olen andekas. Kui vaid muuta seda, kuidas endast arvata, jõuad uuele tasemele. Ma olen tugev, ma olen leidlik, ma olen sihikindel. Pane lihtsalt tähele, millised sõnad sinu suust välja tulevad.


Tee list sellest, kes sa oled või tahaksid olla? Kanna neid sõnumeid enda kohta terve päev kaasas, loe, tunne oma hinges, mediteeri neist. See ei pruugi täna olla nii aga tunne, nagu oleks juba. Ma olen vaba, ma olen andekas, ma olen noor, ma olen kena, ma olen atraktiivne, ma olen ettevõtlik, enesekindel, julge, teistest hooliv.


Ära ütle enda kohta kunagi negatiivseid asju. Enamus meist ei lähe teise inimese juurde ega ütle negatiivseid asju ega kritiseeri neid, vähemalt mitte otse näkku. Küll aga teeme seda iseendaga, kritiseerime ennast vahet pidamata. Ma olen nii aeglane, ma ei ole atraktiivne, ma olen distsiplineerimata, ma olen arglik, olen jõuetu. See on needus sinu tuleviku jaoks. Tee endale teene ja jäta see vahele. Elus on niigi palju asju, mis on meie vastu, ära ole ise vaenlane, enda vastu. Ole inimene, kes mõtleb positiivselt.Milline on sinu ideaalne päev?


Milline on sinu ideaalne päev? Selline päev, et kui magama lähed, siis ütled endale, et „See oli üks imelisemaid päevi minu elus!“, soovides, et enamus päevi oleks just sellised.

Ära oota elu lõpuni, et ühel päeval tuleb see ideaalne päev! Ära oota järgmise aastani, nädalani, et sul tuleks selline päev. Milline oleks sinu jaoks ideaalne päev? Vasta sellele küsimusele ja ela sellist elu.


" Ideaalne päev on midagi sellist, millega loome uusi kogemusi ja tunneme ennast elavana ja teame, et loome midagi head."

Me võime valida iga päev, hommikul tõustes, et on see on minu ideaalne päev elamiseks viisil, mida kogu hingest soovin. Hommikul ärgates otsusta, et iga järgnev mõte ja tegevus on just selline nagu oleks tegemist sinu ideaalse päevaga. Otsusta elada selliselt, kes ma tahan olla, mida tahan teha. Selline päev, milles tunned elu iseeneses, mis sütitab ja käivitab sind tegema asju ja suhtlema inimestega. Päev, millega loome uusi kogemusi ja tunneme ennast elavana ja teame, et loome midagi head.

See, kuidas sa alustad enda päeva, sõltub, kuidas lõppeb päev. Kui alustad päeva õigel viisil, energiliselt, kannad selle automaatselt edasi kogu päevale ja oma elule. Kui aga alustad päeva valel viisil nagu paljud meist. Oled endast väljas, vihane, muretsed. Sul on enamus mõtted negatiivsed ja see haarab kogu su keha, siis see nakatab kõike. Kogu su päeva, sinu tööd, sinu suhteid. Sel viisil kohtled inimesi hoopis teistmoodi, vastupidiselt, kui sul oleks hea päev. See nakatab sinu kliente, sinu tervist, sinu keha.


"Ole inimene, kes teeb positiivsete tagajärgedega tegusid!"

Ole inimene, kes teeb positiivsete tagajärgedega tegusid. Sel viisil võid ühel hommikul ärgates lihtsalt tunda end suurepäraselt. Tunda endas positiivset energiat, heatahtlikust, rõõmujoovastust. Mis iganes head sa soovid, seda ka saad.Lihtsalt NAERATA


Kui naeratad, siis see näitab sinu suhtumist. See annab tunde, et oled elus. Sa võid läbi naeratuse tähistada seda, et oled elus. Ja olla tänulik, et taaskord on päev, mille eest saad tänulik olla. Uus päev luua seda, mida soovid, millest unistanud oled. Uus päev kogeda kõike seda, mida see päev sulle pakub.


"Kui ärkad ja naeratad, siis lase sel rõõmsal olekul end terve päev kanda. "

Kokkuvõtlikult ole tänulik selle eest, mis sul on. Austa elu, iseennast ja teisi inimesi enda ümber. Ole teadlik sellest, millisena alustad hommikuid. Ole positiivse suhtumise ja tegudega. Sel viisil lood head enda ümber.


Tee endale selgeks, milline sa tahaksid olla ja milline on sinu ideaalne päev. Ela sellist elu iga päev!


Siiralt soovin, hea lugeja, sind nakatada selle video ja sõnumiga, et saaksid elada iga päev sellist elu siin ja praegu, mis ongi sinu unistuste elu.


Allikas YouTube: MORNING MOTIVATION - What Successful People Do In the First 8 Minutes of Their Morning