INVESTEERING ISEENDASSE

Koht

Endla 15, IV korrus, Tallinn 

Sihtgrupp: töötavad ja mittetöötavad täiskasvanud, lapsehoolduspuhkusel lapsevanemad.

Karjääri-coaching on 1:1 personaalne suhtlemine ja praktiliste harjutuste tegemine, mille eesmärgiks on leida toimivad lahendused, mis toetavad karjäärieesmärkide saavutamist! 

Kestvus ja hind: 

60 minutit - 60 eurot

90 minutit - 90 eurot

Hind sisaldab kohtumiste vahepealsel ajal mentorlust meili teel, kodutööde analüüsi. Kandideerimisdokumentide ülevaatamist. Soovi korral meelespea saatmist, kuidas koostada kaas- ja motivatsioonikirja ning kaks motivatsioonikirja näidist. 

Tasumine: kohapeal sularahas

Karjääi-coachi kohtumised sisaldavad 1:1 personaalset suhtlemist, kohapealseid harjutusi ja kodutöid.

Selleks, et kohtumine oleks maksimaalselt sisutihe, siis nii enne esmast kohtumist kui ka korduvkohtumiste korral võin anda kodus iseseisvalt täitmiseks erinevaid harjutusi, ülesandeid. 

Juhised vajalike instruktsioonidega saadan meili teel.

Milleks on vaja teha kodutöid karjääri-coachingu raames?

Kodus tehtavaid harjutusi ja ülesandeid on vaja teha sellepärast, et sel viisil hoiad esiteks raha ja teiseks aega kokku.

Kodus saad teha harjutusi omas tempos ja kõige sobilikumal ajal. Mõni teema võib vajada rohkem uurimist või süvenemist. 

Ajaliselt võidad, sest kodutöid tehes jõuad kiiremini lõppeesmärgini.

Kodutööde tegemine on vabatahtlik. Kui sinule sobib paremini, et teeme kõik harjutused kohtumiste ajal, siis nii teemegi. 

Loe, mida kliendid räägivad ... 
Katrin, 32
Müügiosakonna juht
"Olin pikalt töötanud müügi alal ning tekkis rutiin ja kahtlus, kas ma ikka olen õiges kohas – olin jõudnud karjääris punkti, kus ei teadnud, kuidas edasi. Otsustasin karjäärinõustamise kasuks ning läbi soovituse jõudsin Teilyni. Mulle väga meeldis, et ta süvenes, kuulas ära mu mured ning läbi erinevate harjutuste jõudsime koos tulemuseni, mis mu arengut toetas. Tänu saadud nõustamisele julgesin teha järgmise, riskantse sammu ning ei kahetse seda siiani."
Reeli, 34
Tellimuste koordinaator
"Kärjäärinõustamise kogemus oli tore teekond lapsepõlve unistustest kuni tänase päeva võimaluste ja reaalsete sammudeni. Leida ja avastada on alati palju. Kindlasti andis nõustamine tuge uue tee valimisel ja  kavalaid nippe riskide maandamiseks."
Darja, 26
Ripsmetehnik
"Olen Teilyle väga tänulik - andis mulle julguse ja motivatsiooni teha samm, mida olen ammu mõelnud teha, kuid kogu aeg oli mingi AGA varuks. Meie kohtumistel õppisin paremini ennast tundma ja mõistma, sain tagasi usu endasse, muutusin enesekindlamaks. Samuti tänu Teily toetusele ja abile seadsin endale taas sihid ja eesmärgid elus ning nüüd mul on mille poole püüelda!"
COACH TEILY ALLAS
  • Facebook
TEL 58162231  
teily.allas@gmail.com