Motivatsioonikaardid_vision board

VISION BOARD COACHING

Vision Board coaching – ava ja aktiveeri oma sisemine potentsiaal!

Üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna. Visuaalsed pildid aktiveerivad meis kujutlusvõime, loovad seoseid sündmuste, soovide, mõtete ja emotsioonide vahel.

 

Kui kasutada pildikaarde hetkeseisu lahti mõtestamiseks, eesmärkide ja soovide välja selgitamiseks või mõne probleemi lahendamisel, siis tea, et pildimälu töötab kiiremini kui mõtlev mõistus. Pildid räägivad meiega rohkem kui arvame. Nagu öeldakse, et ÜKS PILT räägib rohkem kui tuhat sõna.  

 

Psychologi Today koduleht toob välja, et meie aju on peamiselt pildiprotsessor (suur osa meie sensoorsest ajukoorest on pühendatud nägemisele), mitte tekstitöötlusele. Lisades, et tegelikult on aju osa, mida kasutatakse sõnade töötlemiseks, võrreldes visuaalsete piltide töötlemisega üsna väike osa.

Pildikaardid on need, mis panevad su mõtte, kujutluspildid ja emotsioonid tööle, et leida võimsaid ja leidlikke võimalusi soovitu toomiseks oma ellu.

VISION BOARD Coaching sobib SINULE KUI SOOVID:

  • mõtestada lahti hetke olukorda

  • uurida, millises suunas edasi liikuda

  • sõnastada läbi piltide eesmärke ja soove

  • seada endale selgeid tegevussamme 

  • visualiseerida omale unistuste elu

  • leida probleemidele leidlikke lahendusi

Vision board coaching_everything is poss

#boldtuesday

COACHINGu tulemusel:

​Vision Board coaching avab sinus sees oleva potentsiaali, millega saad luua tuleviku, mida ehk praegu ei suuda ette kujutadagi, kuid nüüd on sul visuaalne tahvel, .....

"What I hear,

I forget.

What I see,

I remember.

What I do,

understand."

​- Hiina vanasõna

Nagu ütleb Hiina vanasõna, et kuuldu võib meelest minna, aga see, mida ma näen, jääb meelde. Kui sellele järgneb tegevus ehk saan ka kogemuse, siis tuleb mõitmine.  

Vision Board coaching'us keskendume pildilisele visiooni loomisele. Visuaalsed kaardid räägivad meiega rohkem, sest pildid aktiveerivad äärmiselt kiirelt meie alateadliku soovi, mida tahame kogeda (näha, kuulda, tunda).  

see lehekülg on uuendamisel ...
Light and Shadow

teenuse 

maksumus

110€ - kohtumine

Ajaliselt arvesta palun 1,5h

KUIDAS VISION BOARD 

coaching VÄLJA NÄEB:

Karjääri coaching toimub 60- või 90 minutiliste sessioonidena 3-6 kohtumise jooksul. Kohtumiste arv ja sessiooni pikkus on individuaalne, selgub kohtumiste käigus. Keskmiselt on nelja kohtumisega loodud pinnas, kus inimene soovib iseseisvalt jätkata. Kasutatakse lahenduskeskset mõtteviisi, mis aitab probleemsed olukorrad edukamalt lahendada. Lisaks jagatakse kasulikke tehnikaid ja koduülesandeid.